PREMIÉRA Piková dáma

17.2. 2018 - premiéra inscenace Piková dáma

Soubor Janáčkovy opery i Dětský sbor Brno rozhodně nezahálel a do náročných zkoušek se všichni vrhli s neuvěřitelným úsilím. Pod vedením ředitele NdB Martina Glasera, se soubor ocitá ve víru touhy po lásce, pomíjivém bohatství a údělu smrti.

Atmosféru navíc umocňuje samotné obsazení inscenace. Na jednom pódiu se setkává soubor Janáčkovy opery s mezinárodními sólisty a také zcela unikátní představitelka Hraběnky - Soňa Červená, která již v průběhu 60. letech účinkovala v NdB a dokonce i v Pikové dámě, avšak v roli Pavlíny.

Více informací o inscenaci, rezervace a vstupenky naleznete zde.

PREMIÉRA - Kocour v botách

Kdo je nejznámější pohádkový kocour? Přece ten v botách!

Děti se již nemohou dočkat 23. března, přesně v tento den se osobně setkají s nejslavnějším pohádkovým kocourem - Kocourem v botách. Janáčkova opera je velmi známá svým kladným přístupem k dětskému publiku.

S velkým úspěchem se u dětí i rodičů, setkala již hra Čert a Káča. Nyní se můžete těšit na milý příběh o neuvěřitelně líném kocourovi, který se jednoho dne vydá na cestu plnou velkých dobrodružství. Připojte se na tuto cestu s námi a udělejte, společně se svými dětmi, první krok do krásného světa opery. 

Premiéra bude uvedena 23. března 2018 v divadle Reduta.

Hudební nastudování, dirigent představení - Valeria Maťašová.

V dětských rolích se můžete těšit na Dětský sbor Brno.

Vstupenky, rezervace a více informací naleznete zde

Carmen

Georges Bizet

Svoboda v lásce nebo smrt.

Kdy hrajeme v nejbližší době: 2. 3. 2018 a 3. 3. 2018 v 19 hodin

 Vstupenky zde