Kocour v botách

Kdo je nejznámější pohádkový kocour? Přece ten v botách! 

Zveme Vás na představení: 19. 6. v 11 hodin, 20. 6. v 11 hodin - divadlo Reduta

Janáčkova opera je velmi známá svým kladným přístupem k dětskému publiku. S velkým úspěchem se u dětí i rodičů, setkala již hra Čert a Káča. Nyní se můžete těšit na milý příběh o neuvěřitelně líném kocourovi, který se jednoho dne vydá na cestu plnou velkých dobrodružství. Připojte se na tuto cestu s námi a udělejte, společně se svými dětmi, první krok do krásného světa opery. 

Hudební nastudování, dirigent představení - Valeria Maťašová.

V dětských rolích se můžete těšit na Dětský sbor Brno.

Vstupenky, rezervace a více informací naleznete zde

Brněnský varhanní festival 2019

Zveme Vás 26. 6. v 19:30 na koncert Dětského sboru Brno, který vystoupí se svým programem v rámci Brněnského varhanního festivalu! 

 

Opera na Špilberku - Polská krev

Teplé letní večery je nejlepší strávit pod hvězdami s hudbou, a proto soubor Janáčkovy opery NdB přináší již čtvrtým rokem operní představení do romantického prostředí hradu Špilberk.

Na poslední měsíce letošní sezony jsou připraveny dva open air operní bloky. Česká opereta a italské drama jedné noci – to jsou poslední dvě představení letošní sezony. Když se dá dohromady ruská předloha, rakouský libretista, polský příběh a český skladatel Oskar Nedbal vznikne půvabná a vtipná opereta Polská krev o rázné Heleně (Andrea Široká), která napraví rozmařilého hraběte Baranského (Ondřej Koplík). Hrajeme 4. 7. 2019.